Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 75mm; W: 31mm; H: 10mm; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 581 75 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 581 75 AL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 75mm; W: 31mm; H: 10mm; raw
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 31mm |
| Length | 75mm |
| Height | 10mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 1.8mm |