Heatsink: extruded; grilled; black; L: 1000mm; W: 150mm; H: 39.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 588 1000 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 588 1000 SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; black; L: 1000mm; W: 150mm; H: 39.5mm
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Thermal resistance | 1.7K/W |
| Length | 1m |
| Height | 39.5mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 9mm |