Heatsink: extruded; grilled; black; L: 84mm; W: 33mm; H: 66.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 589 84 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 589 84 SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; black; L: 84mm; W: 33mm; H: 66.5mm
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 33mm |
| Length | 84mm |
| Height | 66.5mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 9mm |