Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 100mm; W: 42.7mm; H: 12.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 59 100 AL-220
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 59 100 AL-220
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 100mm; W: 42.7mm; H: 12.5mm
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Length | 100mm |
| Height | 12.5mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 2.5mm |