Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 25mm; W: 75.5mm; H: 60mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 593 25 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 593 25 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 25mm; W: 75.5mm; H: 60mm
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 75.5mm |
| Length | 25mm |
| Height | 60mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |