Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 150mm; W: 120mm; H: 60mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 595 150 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 595 150 AL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 150mm; W: 120mm; H: 60mm
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 120mm |
| Length | 150mm |
| Height | 60mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 9mm |