Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 100mm; W: 13mm; H: 45mm; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 596 100 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 596 100 AL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 100mm; W: 13mm; H: 45mm; raw
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 13mm |
| Length | 100mm |
| Height | 45mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 3mm |