Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 50mm; W: 30mm; H: 17.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 597 50 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 597 50 AL
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; natural; L: 50mm; W: 30mm; H: 17.5mm
| Colour | natural |
| Material | aluminium |
| Width | 30mm |
| Length | 50mm |
| Height | 17.5mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 3mm |