Heatsink: extruded; grilled; black; L: 150mm; W: 149.6mm; H: 9mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 601 150 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 601 150 SA
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; black; L: 150mm; W: 149.6mm; H: 9mm
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 149.6mm |
| Length | 150mm |
| Height | 9mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 4mm |