Heatsink: extruded; U; universal; black; L: 100mm; W: 143mm; H: 80mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 61 100 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 61 100 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; U; universal; black; L: 100mm; W: 143mm; H: 80mm
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 143mm |
| Length | 100mm |
| Height | 80mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | U |
| Plate thickness | 8mm |