Heatsink: extruded; grilled; SOT429,TO218,TO220,TO247,TO264
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 611 1000 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 611 1000 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; SOT429,TO218,TO220,TO247,TO264
| Mounting | screw |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Application | TO218, TO220, TO247, TO264 |
| Width | 50mm |
| Length | 1m |
| Height | 31mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 8mm |
| Thread | M3 |