Heatsink: extruded; H; universal; aluminium; L: 37.5mm; W: 75.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 617 37,5 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 617 37,5 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; H; universal; aluminium; L: 37.5mm; W: 75.5mm
| Mounting | retaining spring |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 75.5mm |
| Length | 37.5mm |
| Height | 65.8mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | H |