Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 150mm; W: 174mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 623 150 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 623 150 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 150mm; W: 174mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 174mm |
| Length | 150mm |
| Height | 75.5mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 13mm |