Heatsink: extruded; T; universal; black; L: 50mm; W: 23mm; H: 38mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 637 50 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 637 50 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; T; universal; black; L: 50mm; W: 23mm; H: 38mm
| Mounting | retaining spring, screw |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 23mm |
| Length | 50mm |
| Height | 38mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 12mm |
| Thread | M3 |