Heatsink: extruded; flat; universal; aluminium; L: 50mm; W: 10.3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 638 50 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 638 50 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; flat; universal; aluminium; L: 50mm; W: 10.3mm
| Mounting | retaining spring, screw |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 10.3mm |
| Length | 50mm |
| Height | 40mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | flat |
| Plate thickness | 8mm |
| Thread | M3 |