Heatsink: extruded; K; TO220,TOP3; aluminium; L: 37.5mm; W: 70mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 64 37,5 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 64 37,5 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; K; TO220,TOP3; aluminium; L: 37.5mm; W: 70mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Application | TO220, TOP3 |
| Width | 70mm |
| Length | 37.5mm |
| Height | 25mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 4mm |