Heatsink: extruded; K; TO220,TOP3; black; L: 75mm; W: 70mm; H: 25mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 64 75 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 64 75 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; K; TO220,TOP3; black; L: 75mm; W: 70mm; H: 25mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | TO220, TOP3 |
| Width | 70mm |
| Thermal resistance | 4.1K/W |
| Length | 75mm |
| Height | 25mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 4mm |