Heatsink: extruded; Y; universal; aluminium; L: 75mm; W: 30mm; H: 59mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 640 75 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 640 75 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; Y; universal; aluminium; L: 75mm; W: 30mm; H: 59mm
| Mounting | retaining spring |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 30mm |
| Length | 75mm |
| Height | 59mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | Y |
| Plate thickness | 8mm |