Heatsink: extruded; Y; universal; black; L: 25mm; W: 40mm; H: 56mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 641 25 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 641 25 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; Y; universal; black; L: 25mm; W: 40mm; H: 56mm
| Mounting | retaining spring |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 40mm |
| Length | 25mm |
| Height | 56mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | Y |
| Plate thickness | 12mm |