Heatsink: extruded; round; LED; black; L: 15mm; aluminium; anodized
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 642 15 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 642 15 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; round; LED; black; L: 15mm; aluminium; anodized
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | LED |
| Length | 15mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Diameter | 100mm |
| Internal diameter | 33mm |