Heatsink: extruded; round; LED; aluminium; L: 20mm; aluminium; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 642 20 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 642 20 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; round; LED; aluminium; L: 20mm; aluminium; raw
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Application | LED |
| Length | 20mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Diameter | 100mm |
| Internal diameter | 33mm |