Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 37.5mm; W: 10mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 646 37,5 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 646 37,5 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 37.5mm; W: 10mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 10mm |
| Length | 37.5mm |
| Height | 6mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 1.8mm |