Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 1000mm; H: 9mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 648 1000 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 648 1000 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 1000mm; H: 9mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 72mm |
| Length | 1m |
| Height | 9mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 4mm |