Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 37.5mm; W: 62mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 649 37,5 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 649 37,5 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 37.5mm; W: 62mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 62mm |
| Length | 37.5mm |
| Height | 21mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 6mm |