Heatsink: extruded; K; SOT32; aluminium; L: 37.5mm; W: 54mm; H: 22.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 65 37,5 AL-1 X M3
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 65 37,5 AL-1 X M3
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; K; SOT32; aluminium; L: 37.5mm; W: 54mm; H: 22.5mm
| Mounting | screw |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Application | SOT32 |
| Width | 54mm |
| Length | 37.5mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 4mm |
| Thread | M3 |