Heatsink: extruded; round; LED; black; L: 37.5mm; aluminium; Ø: 85mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 659 37,5 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 659 37,5 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; round; LED; black; L: 37.5mm; aluminium; Ø: 85mm
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | LED |
| Length | 37.5mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Diameter | 85mm |
| Internal diameter | 40mm |