Heatsink: extruded; round; LED; aluminium; L: 50mm; aluminium; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 659 50 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 659 50 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; round; LED; aluminium; L: 50mm; aluminium; raw
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Application | LED |
| Length | 50mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Diameter | 85mm |
| Internal diameter | 40mm |