Heatsink: extruded; round; LED; black; L: 25mm; aluminium; anodized
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 660 25 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 660 25 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; round; LED; black; L: 25mm; aluminium; anodized
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | LED |
| Length | 25mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Diameter | 105mm |
| Internal diameter | 60mm |