Heatsink: extruded; T; universal; black; L: 84mm; W: 40mm; H: 75mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 662 84 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 662 84 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; T; universal; black; L: 84mm; W: 40mm; H: 75mm
| Mounting | retaining spring |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 40mm |
| Length | 84mm |
| Height | 75mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 12mm |