Heatsink: extruded; T; universal; aluminium; L: 50mm; W: 40mm; H: 60mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 664 50 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 664 50 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; T; universal; aluminium; L: 50mm; W: 40mm; H: 60mm
| Mounting | retaining spring |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 40mm |
| Length | 50mm |
| Height | 60mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 12mm |