Heatsink: extruded; T; universal; black; L: 1000mm; W: 34mm; H: 60mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 669 1000 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 669 1000 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; T; universal; black; L: 1000mm; W: 34mm; H: 60mm
| Mounting | retaining spring |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 34mm |
| Length | 1m |
| Height | 60mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 9mm |