Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 50mm; W: 6.3mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 674 50 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 674 50 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 50mm; W: 6.3mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 6.3mm |
| Length | 50mm |
| Height | 4.8mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 1mm |