Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 100mm; W: 380mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 685 100 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 685 100 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 100mm; W: 380mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 380mm |
| Length | 100mm |
| Height | 35mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 5mm |