Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 75mm; W: 76mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 686 75 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 686 75 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 75mm; W: 76mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 76mm |
| Length | 75mm |
| Height | 16.8mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |