Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 94mm; W: 42mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 687 94 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 687 94 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 94mm; W: 42mm
| Mounting | screw |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 42mm |
| Length | 94mm |
| Height | 35mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 8mm |
| Thread | M3 |