Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 100mm; W: 12.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 69 100 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 69 100 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 100mm; W: 12.5mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 12.5mm |
| Thermal resistance | 4.5K/W |
| Length | 100mm |
| Height | 11.7mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 3mm |