Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 25mm; W: 12mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 690 25 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 690 25 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 25mm; W: 12mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 12mm |
| Length | 25mm |
| Height | 18mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |