Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 100mm; W: 29mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 691 100 SA
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 691 100 SA
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; black; L: 100mm; W: 29mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 29mm |
| Length | 100mm |
| Height | 14mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 1.8mm |