Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 100mm; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 696 100 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 696 100 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; universal; aluminium; L: 100mm; raw
| Mounting | for back plate |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 159mm |
| Length | 100mm |
| Height | 14.8mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 3.5mm |