Heatsink: extruded; T; universal; aluminium; L: 100mm; W: 30mm; raw
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 697 100 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 697 100 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; T; universal; aluminium; L: 100mm; W: 30mm; raw
| Mounting | retaining spring |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 30mm |
| Length | 100mm |
| Height | 35mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Plate thickness | 8mm |