Heatsink: extruded; U; universal; aluminium; L: 1000mm; W: 240mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 698 1000 AL
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 698 1000 AL
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; U; universal; aluminium; L: 1000mm; W: 240mm
| Mounting | for back plate |
| Colour | aluminium |
| Material | aluminium |
| Width | 240mm |
| Length | 1m |
| Height | 112mm |
| Material finishing | plain |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | U |