Heatsink: extruded; U; SOT32; black; L: 37.5mm; W: 32mm; H: 20mm; 8K/W
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 76/37,5/STS-SOT32
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 76/37,5/STS-SOT32
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; U; SOT32; black; L: 37.5mm; W: 32mm; H: 20mm; 8K/W
| Mounting | screw |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | SOT32 |
| Width | 32mm |
| Thermal resistance | 8K/W |
| Length | 37.5mm |
| Height | 20mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | U |
| Plate thickness | 4mm |
| Thread | M3 |