Heatsink: extruded; U; CB; black; L: 100mm; W: 60mm; H: 15mm; aluminium
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 78 100 SA-CB
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 78 100 SA-CB
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; U; CB; black; L: 100mm; W: 60mm; H: 15mm; aluminium
| Mounting | screw |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 60mm |
| Length | 100mm |
| Height | 15mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | U |
| Plate thickness | 4mm |