Heatsink: extruded; U; CB; black; L: 50mm; W: 88mm; H: 25mm; aluminium
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 79 50 SA-CB
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 79 50 SA-CB
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; U; CB; black; L: 50mm; W: 88mm; H: 25mm; aluminium
| Mounting | screw |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Width | 88mm |
| Length | 50mm |
| Height | 25mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | U |
| Plate thickness | 4.5mm |