Heatsink: extruded; grilled; TO3; black; L: 100mm; W: 179mm; H: 20mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SK 80 100 SA-2 X 3
Tootja: FISCHER ELEKTRONIK
Tootja tootekood: SK 80 100 SA-2 X 3
Spetsifikatsioon tootele Heatsink: extruded; grilled; TO3; black; L: 100mm; W: 179mm; H: 20mm
| Mounting | screw |
| Colour | black |
| Material | aluminium |
| Application | TO3 |
| Width | 179mm |
| Length | 100mm |
| Height | 20mm |
| Material finishing | anodized |
| Type of heatsink | extruded |
| Heatsink shape | grilled |
| Plate thickness | 4mm |