Module: IGBT
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKIIP29TMLI12F4V1
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKIIP 29TMLI12F4V1 25232830
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Module: IGBT
| Case | MiniSKiiP® 2 |
| Electrical mounting | Press-Fit |
| Mechanical mounting | screw |
| Semiconductor structure | transistor/transistor |
| Max. off-state voltage | 1.2kV |
| Application | for UPS, Inverter |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 450A |
| Topology | NTC thermistor, 3-level inverter TNPC |
| Collector current | 150A |