Transistor: IGBT; 600V; 30A; 250W; TO247-3
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKW30N60FKSA1
Tootja: INFINEON TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: SKW30N60FKSA1
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Transistor: IGBT; 600V; 30A; 250W; TO247-3
| Mounting | THT |
| Case | TO247-3 |
| Kind of package | tube |
| Type of transistor | IGBT |
| Turn-on time | 78ns |
| Power dissipation | 250W |
| Gate-emitter voltage | ±20V |
| Pulsed collector current | 112A |
| Collector current | 30A |
| Gate charge | 182nC |
| Collector-emitter voltage | 600V |
| Turn-off time | 391ns |