Driver; 30A; 100kHz; SKYPER®; Topology: IGBT half-bridge
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SKYPER42R
Tootja: SEMIKRON DANFOSS
Tootja tootekood: SKYPER 42 R L5054301
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Driver; 30A; 100kHz; SKYPER®; Topology: IGBT half-bridge
| Output current | 30A |
| Mounting | PCB |
| Supply voltage | 14.4...15.6V DC |
| Case | SKYPER® |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Topology | IGBT half-bridge |
| Frequency | 100kHz |
| Kind of output | IGBT driver |