Fan: AC; blower; 230VAC; 410m3/h; 71dBA; ball bearing; 2660rpm; IP44
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL-F160A-2E-D01-11
Tootja: BLAUBERG
Tootja tootekood: SL-F160A-2E-D01-11
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fan: AC; blower; 230VAC; 410m3/h; 71dBA; ball bearing; 2660rpm; IP44
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -25...50°C |
| IP rating | IP44 |
| Colour | blue, blue/white |
| Current rating | 1.55A |
| Frequency | 50Hz |
| Fan efficiency | 410m<sup>3</sup>/h |
| Kind of Bearing | ball bearing |
| Kind of fan | blower |
| Type of fan | AC |
| Noise level | 71dBA |