ESD Protection Device, 11 V, SOT-23, 3 Pins, 225 mW
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
SL05T1G
Tootja: ONSEMI
Tootja tootekood: SL05T1G
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele ESD Protection Device, 11 V, SOT-23, 3 Pins, 225 mW
| Mounting | SMD |
| Case | SOT23 |
| Kind of package | reel, tape |
| Number of pins | 3 |
| Max. off-state voltage | 5V |
| Features of semiconductor devices | snubber diode |
| Max. forward impulse current | 17A |
| Type of diode | TVS+FRD |
| Breakdown voltage | 6...8V |
| Leakage current | 20µA |